MaddeBreli skrev 2022-12-04 16:08:09 följande:
Vet knappt hur jag ska börja men jag har liksom befunnit mig I klimakteriet i snart två år, är 43 år gammal men sitter här med tre positiva graviditetstest framför mig!! Är detta ens möjligt?? Vågar inte riktigt bli lycklig än!
Stort Grattis!! ❤️❤️❤️😍
Brallans skrev 2022-12-04 13:30:01 följande:
Förstår känslan men tänker att alla graviditeter är olika med symptom mm, sen kan det ju vara så att din oro tränger bort dina symptom nu, hoppas på det!
Håller tummarna för att allt ser bra ut på torsdag ❤️
Tack Brallans ❤️❤️❤️ Det har börjat blöda färskt blod nu och ökat på lite, ska nog ringa gyn imorgon men de verkar inte ta in en för UL i första taget? för har ingen smärta..
Hannis1983 skrev 2022-12-04 08:14:37 följande:
// Symetrical: Ingen mens ännu och idag gick tempen upp lite och jag vaknar med lätt illamående. Fattar ingenting och tycker bara mensen kan börja så man kan börja om. 😩
Jag ser att ni skriver förkortningen ff ibland är det fertilitet friend ni menar då? Är det en gratis eller betal app? Är den kopplad till någon speciell termometer eller bara att mäta med vanlig. Ska nog testa att tempa nu om det blir missfall och jag måste börja om..
Lycka till alla som närmar sig BIM!