
-
-
Svar på tråden Vi som gör äggdonation ute i Europa, #3
-
Kramar tillbaka! ;)omstart skrev 2010-03-22 20:42:11 följande:här har det varit lugnt lite nu, kramar om er iaf
Passar på att efterlysa: Tant Röd! Tant Röd! Ombedes att omgående bege sig till Sumpan!
Kramar till resten!
Låla -
Låla jag letar för fullt..
Har en fråga gjorde min äggledarröntgen i torsdags och det gjorde ju j..vla ont är nu rädd för att ngt blivit fel, känner av en brännande känsla och har missfärgade flytningar. Är det någon som vet?
Tur nog har jag en gyn tid bokad i morgon så jag kan ju kolla då men man undrar.
Kramar Inkan -
Tack, Inkan! :)
Vet ingenting om äggledarröntgen, tyvärr! Men det är det säkert någon annan som gör!
Kram
Låla -
Inkan70: Vid äggledarrtg sprutas ju vätska in och med maximal otur kan man få infektion som behöver behandlas - så det är bra att du har gyntid! Åk in tidigare om du får feber eller värre smärtor!
-
Det blev ett minus på vårt andra FET. Om det blir omtag eller ej vet vi inte idag, vi får ge det lite tid och sedan se om vi orkar med en ny behandling med tanke på långresor och väntan osv..
Tack för ert stöd. Kram från ett +35 C tropikerna! -
Sodkt gud vad tråkigt för er, kan förstå att det känns jobbigt.
Njut av varandra och fundera igenom vad ni orkar med.
Många styrkekramar Inkan -
sodkt: Massor med stödkramar!
Låla -
Testade negativt i går 6e gången. Det blir bara värre och värre varje gång. Nu tar jag en timme i taget.
Hoppas det går bättre för er andra. -
Sodkt och Tjorven, är så ledsen för er skull . Förstår att det känns oerhört tungt just nu. Det finns tyvärr inte så många ord som hjälper. Men tänk att det fortfarande finns möjligheter, även om det inte är det man tänker på just då.
Tänker på er!
Kram! -
Sodkt och tjorven01: massa kramar till er, hoppas att ni fortfarande vill kämpa vidare i behandlingsträsket.