• Anonym (Kvinna)

    Tänder du på fötter?

    Hej?

    Tänder du på fötter? Hur ser en sexig fot ut och vad vill du göra med dem? Får du utlopp för din fetisch? 

  • Svar på tråden Tänder du på fötter?
  • Anonym (Normal)
    CitroneIIa skrev 2024-06-23 03:08:06 följande:
    Haha =)
    Var det något som var roligt? Det enda skrattretande här är ju hur någon kan tända på fötter. Helt absurt. Finns inget sexigt med fötter, de är till för att ta sig fram med. De tjänar ett praktiskt syfte, inte ett sexuellt. Ja, för de flesta människor då. 
  • Anonym (Mysteriet löst)
    Anonym (Normal) skrev 2024-06-23 02:03:10 följande:
    Skitsamma. Att du sitter härinne och ens går in i en sån här tråd mitt i natten skvallrar ganska tydligt om att du inte är gift. Du hitta på, som så många andra mytomaner online. 

    De enda som hänger hos mig är normala människor. Det är allt du behöver veta. 
    De enda normala människor som finns är de man inte känner tillräckligt väl ännu.
  • Meddelande borttaget
  • Anonym (Normal)
    Anonym (Mysteriet löst) skrev 2024-06-23 09:05:33 följande:
    De enda normala människor som finns är de man inte känner tillräckligt väl ännu.
    Pseudofilosofiskt trams. De flesta jag känner är helt normala människor, liksom jag själv.

    Fetischisterna är en högljudd minoritet som ska pådyvla normala människor sina perversioner för att dra med sig fler oskyldiga ner i sin egen dynga.

    Då känner de sig inte lika ensamma där de står och klafsar i sin egen bottensump. 
  • Anonym (Jonte)

    Nej fy farao. Den sista kroppsdel jag vill röra i sexuellt syfte. 

  • Anonym (Hej)

    Fötter är kroppens osexigaste och fula kroppsdel.

  • Anonym (Mysteriet löst)
    Anonym (Normal) skrev 2024-06-25 02:47:38 följande:
    Pseudofilosofiskt trams. De flesta jag känner är helt normala människor, liksom jag själv.

    Fetischisterna är en högljudd minoritet som ska pådyvla normala människor sina perversioner för att dra med sig fler oskyldiga ner i sin egen dynga.

    Då känner de sig inte lika ensamma där de står och klafsar i sin egen bottensump. 
    Tro du gärna det.

    Vi andra berättar inte för sådana som du.
  • PunkPyret

    Inte så ovanligt att killar gillar fötter. Om de direkt tänder på fötter vet jag inte men några har velat spruta på mina, och då får de så klart det.

  • Anonym (Psychomediant)
    Anonym (Normal) skrev 2024-06-23 03:18:03 följande:
    Jag behöver inte uppdatera mig. Du kan gå och lära dig själv vad fetischer är istället. Det är inte vanliga människor som håller på med sånt precis. 

    Jo det är det faktiskt

    Tvärtom, jag har varit med tillräckligt länge i gejmet för att lukta mig till när incels är i farten med sina klassiska runketrådar. Autistiskt? Nej du gubbe lille, du vet uppenbarligen inte vad det ordet betyder heller. Incels är ju kända för sin autism och jag är varken incel eller autistisk. 

    Nej, att inte uppskatta sjuka fetischer har inget med nån fyrkantighet att göra utan mer med att man tillhör normen och den stora massa som inte blivit depraverade sexuellt på något sätt. Förstörda människor håller på med massa sjuka grejer, inte normala.

    Låter som du försöker ta strid mot djävulen

    Jag har redan ett liv. Det är runkarna på Familjeliv som inte har det. De får inget sex, just för att de har en massa knepiga kinks som ingen normal person vill veta av, och då får de istället gå in på sexforum och ventilera. 

    Det där livet som du har, och som är så normalt, inkluderar det att gå in på olika forum och förklara för människor att de är sjuka och behöver hjälp ?
    De riktigt snåla jävlarna som inte ens vill betala för sexsajterna går in här istället och tror att de kan få gratis sexprat från kvinnorna.  Det är så glasklart för mig hur ni tänker.

    Nej, det är inte jag som är skev här och det vet ni. Och jag kommer inte gå in på nåt autistforum, varför skulle jag? Det kan incelsen härinne göra istället, 

    Nej, sök hjälp själv. Det är ni som behöver den. 

    Det här inlägget var otroligt intressant för det visar precis vad projection är för någonting. Ett behov att skuldbelägga andra för känslor som man inte själv kan härbärgera eller acceptera.


    Jag tycker inte att man ska bli arg på sådana människor.
    Ta dem med en nypa salt bara

Svar på tråden Tänder du på fötter?