unga mammor göteborg fortsättningstråd!!!
Tänkte att vi kunde fortsätta här =)
Tänkte att vi kunde fortsätta här =)
Jag kan ju inte planera något utan att ha en förlossning i släptåg/nyfödd bebbe. Men har det inte hänt något så kommer jag gärna med på måndag :)
Vi kommer på måndag klockan 12 !! Ska bli så kul att få ses igen, var himla länge seen!
ja! va kul! :D ja det var verkligen längesen! när vi sågs sist var adrian lika gammal som caylie och caylie var bara en liten fis :P ska bli kul o se hur stor hon har blivit! :)
vad ska vi ha för mötesplats? känner inte till frölunda torg så bra så jag har tyvärr inga förslag.
Jaa, herregud han är säkert jättestoor! Vi kan ta utanför mcDonalds?
Snacka om hjärnsläpp? vart ligger mcdonalds oå frölunda torg? Jag kan inte se de framför mig fastän jag vart där hur många ggr som helst :)
har bara vart på frölunda torg ett par gånger.. men när jag ser mc donalds framför mig så känns det som att det är på övervåningen längst bort på nått sätt.. haha, har jag rätt nu så är det nästan pinsamt :P kommer knappt ihåg hur frölunda torg ser ut på utsidan äns, men mc donalds ser jag framför mig.