Thorax skrev 2018-07-14 20:03:37 följande:
Tänkte köpa de 8 applikatorna, de känns enklare tänkte jag :)
Funderar du också på att testa? :)
Ja jag kikade in på
Graviditetskollen.se , där sålde de i paket 8 applikatorer + en 75 ml-tub, så jag slog faktiskt till på dem! :) Hoppas de kommer fort som attan så att vi kan börja köra dubbelt med både rosenrot och special-lube ;)
Jevi87 skrev 2018-07-14 21:12:30 följande:
Nej vad tråkigt. :( man blir så jäkla besviken varje gång! Spännande att du ska testa med rosenrot. Du får uppdatera hur det funkar för dig att äta det. Håller tummarna för att det är din tur nästa gång!
Ja usch, allt kändes bara skit idag. Plus att vi är invaderade av äckliga husflugor (bor på landet), så nu ikväll bröt jag bara ihop av alltihopa. Känns bättre nu dock, vi har gått på flugjakt och dammsugit upp asmycket flugor! Men det blev bara för mycket för mig denna dag - varmt, mens + menskramper, flugor som inte lämnar en ifred... blä! Tack för ditt stöd!! :) Jag ska absolut hålla er uppdaterade på hur det funkar med rosenroten! :)