
-
-
Svar på tråden Utredning september 2008 tråd 7
-
Är på ruvar dag 10, började få lite mörkt blod i går kväll. Ibland som torkad blod o ngn enstaka ljust blod. Vid stimulering har mensen varit seg o börjat lite brunt. Verkar lite annorlunda nu. Men har inga större förhoppningar, brösten ömmar knappt längre även om det berodde på progesteron krämen. Är 1v kvar till test så tiden får utvisa.
-
hur har det gått?? Man kan få en mensliknande blödning när det skulle vart dax för mensen....du har TD i möra va?Myra skrev 2012-05-06 15:00:42 följande:Är på ruvar dag 10, började få lite mörkt blod i går kväll. Ibland som torkad blod o ngn enstaka ljust blod. Vid stimulering har mensen varit seg o börjat lite brunt. Verkar lite annorlunda nu. Men har inga större förhoppningar, brösten ömmar knappt längre även om det berodde på progesteron krämen. Är 1v kvar till test så tiden får utvisa.
I möra börjar jag äl-testa och sen väntas det på den "glae" gubben..! -
Blödde ordentligt i veckan, tog ett test i morse som först inte visade något men sen så kom det ett svagt,svagt streck. Vet inte om det är ett spökstreck. ska testa i morgon igen. Känner inget i kroppen.
-
Håller tummarna!
-
negativt..:(
-
Så synd vännen, stoor kram te er! Hr ni några i frysen som ku ska ta nu lr?
-
Nej , fick insatt 2ägg och inget till frysen. Ska köra hårt i sommar med vikten och förhoppningsvis ny omgång efter sommaren.
-
Lycka te. Det kommer gå toppen ska du se!!!Myra skrev 2012-05-17 13:40:06 följande:Nej , fick insatt 2ägg och inget till frysen. Ska köra hårt i sommar med vikten och förhoppningsvis ny omgång efter sommaren.
-
Hej. Hur mår du Sussey?? Magen växer?!? Hur hår det Myra? Själv är jag ruvare av ett toppen ägg nu, TD nästa helg...så nu får vi se va som händer!!
-
Jag mår hyfsat bra tycker jag :) är just nu i en period bara då jag känner mig allmänt mest tjock och trött! Är i vecka 29 nu, det går snabbt!
Håller tummarna för dig Aqua och lycka till med vikten i sommar Myra!