Anonym (Til) skrev 2023-07-30 23:42:11 följande:
Tolkningsföreträde för kvinnor är en annan, en kvinnohatande incel som tycker att kvinnor inte borde få orgasm eftersom de har lättare än män att få sex. Bland annat. Han tycker också att kvinnor borde ges droger för att få ökad sexlust så att de kan tänka sig att ligga med lite vem som helst. Går också under namnet Vattumankillen och i den här tråden tror jag det är nicket (...)
Har olika nick i varje tråd men känns igen på sin osammanhängande, svårförståeliga stil och att han svarar på inlägg i typ tio olika inlägg på rad. Har, om jag förstått rätt, autism och vägrar söka psykologhjälp eller annan hjälp trots flera välmenande råd. Vill endast fortsätta hata kvinnor, som han inte har tillgång till. Jag har sett honom på FB och om bild och inlägg stämmer, så är han en märklig karaktär. Men med en stark avsky mot kvinnor.
Nej, "tolkningsföreträde för kvinnor" är en man som sprider diverse incelpropaganda, är i ett förhållande men ser bara förhållandet som ett sätt att ha tillgång till sex. Tycker sig vara en toffel i sitt första förhållande, det sprack men han menar att för män är det enda sättet att få sex är att vara tofflar för kvinnor. Men att han inte alls är det i sitt nuvarande. Ser det som att han gör något för incels då han har grillkväll med sina incel vänner.
Ser många liknelser mellan "Palle" och "tolkningsföreträde för kvinnor"