BF Oktober
Hej har precis fått reda på att jag är gravid. Är första barnet.
Tänkte att dom med BF oktober kunde samlas här och prata av sig lite.. :)
Hej har precis fått reda på att jag är gravid. Är första barnet.
Tänkte att dom med BF oktober kunde samlas här och prata av sig lite.. :)
hej på er =)
tänkte jag hoppar in här jag med, jag är i vecka 6+4. Såg att det eftrelystes bloggar och jag kommer att börja blogga om det snart ska bara på ett VUL till för att se att allt e bra då jag tidigare har haft ett MF.
Hoppas att det är bra med er alla och att inte illamåendet tar över ;)
Ja jag ar inte sa smart nar det galler sant har.. foljde dina instruktioner Sessan, det kanske funkade nu.. men om inte, det som var roligt med bilden var att det var nagot som flot i fostervattnet som hamnade markligt i bilden och det ser ut som min babis lutar sig tillbaka med en cigarr i munnen.
Har ocksa hort olika om hur man raknar veckor.. Idag ar det vecka 8 eller 9 for mig beroende pa hur man raknar.. sjalvkalrt valjer man det hogtsta, for det kanns osm en vecka mindre till man far sin nugget.
Finns det fler här som har BF i oktober och bor i Stockholmsområdet?
www.familjeliv.se/Forum-2-113/m50843491.html