Anonym (kapten) skrev 2020-01-15 03:31:14 följande:
Jag bodde i samma område som ett boende för 10 år sedan. Det var kanske den bästa tiden i mitt liv. Unga tjejer med dålig självkänsla och daddy issues. Har aldrig fått ligga så mycket. De byter gärna tjänster mot alkohol också.
Dessutom stannar de i regel inte så länge, utan byts ut mot nya fräscha tjejer efter några månader.
Jag tänker utgå från att du trollar, ingen kan vara så jävla dum i huvudet att de stoltserar med att utnyttja skadade människor.
Men frågan är varför du tycker att det är ett roligt änne att försöka provocera med? Att vidriga kryp utsätter skadade människor för ytterligare trauma. Är det roligt? Spännande? Något för dig att flabba åt? För det händer på riktigt vet du. Och många av dessa drabbade människor återhämtar sig aldrig. Men för all del, trolla på du. Det visar vilken ynklig typ du är.
Alternativt, om du nu mot förmodan skulle vara på riktigt: varför stoltserar du med att vara ett vider?