• Gudasänd

    HETT !!! Chemtrails- Granskas av amerikansk domstol just nu !!!



    CHEMTRAILS = KEMISK BESPRUTNING OCH VÄDERMANIPULERING !!!

    Chemtrails - Granskas av amerikansk domstol just nu !!!



    ">



    Chemtrails och klimatmanipulering, mycket otäck film:


    #t=1302">

    #t=1302


    SMHI kan varken förklara eller bortförklara Chemtrails:

    http://newsvoice.se/2014/04/24/smhi-kan-varken-forklara-eller-bortforklara-chemtrails/

    Sverige saknar kontroll av utsläpp från flyg - fritt fram att släppa ut kemikalier från flygplan:

    http://newsvoice.se/2014/06/21/sverige-saknar-kontroll-av-utslapp-fran-flyg-fritt-fram-att-slappa-ut-kemikalier-fran-flygplan/



    Faktum är att det varnades för dessa Chemtrail-utsläpp redan på FN:s klimatkonferens 2007 i New York:

    http://beforeitsnews.com/chemtrails/2011/08/rosalind-peterson-warns-about-geoengineering-schemes-at-un-global-warming-session-951417.html

    Pilot som uppenbart missat att stänga av Chemtrail-besprutningen innan landning:


    ">



    ">




    TILL DISKUSSION:

    Vad ska till för att detta

    vansinne stoppas?


    SkrikandesSkrikandesSkrikandes



  • Svar på tråden HETT !!! Chemtrails- Granskas av amerikansk domstol just nu !!!
  • ulfsas
    Nerfherder skrev 2014-09-25 17:09:11 följande:
    Gudasänd: har du ens sett intervjun du lånkar till???
    Antagligen inte eller så har han inte förstått vad Majbritt sade.

    Ett typiskt beteende hos de chemstroende är att när de inte kan hitta något som stödjer deras chemsteori utan att det snabbt kan förklaras bort så går de på personen i fråga. Ofta mig då.

    Det lustiga är att det oftast har så dåliga sk ''bevis'' för sin sak.
    De säger att Chuck Norris är tuff. Jag vet inte ens vem hon är?!
  • ulfsas
    Gudasänd skrev 2014-09-25 17:04:05 följande:
    ><img class=



    OVER AND OUT !!!

    .

    Lägger du ut samma film? Nu är du väl uppe i tre länkar av denna i denna tråd redan.

    Hitta något bra nästa gång. OM det nu var så att chemtrails verkligen fanns så skulle du ju inte behöva lägga ut en massa tönteri.
    Som denna film där ett plan på lägre höjd fast i linje med ett högre plan sägs vara nära att krocka. Patetiskt. Igen.
    De säger att Chuck Norris är tuff. Jag vet inte ens vem hon är?!
  • Gudasänd
    ulfsas skrev 2014-09-25 12:55:20 följande:
    Jag har tillverkat k-strimmor i dryga 25 år nu.
    .
    Himlen sprutades extremt mycket med chemtrails 16 november 2011.

    Varför?

    Man försökte bekämpa solutbrotten:





    Minns du om du var med då och tillverkade dessa chemtrails?
  • Nerfherder
    Gudasänd skrev 2014-09-25 17:38:23 följande:

    .

    Himlen sprutades extremt mycket med chemtrails 16 november 2011.

    Varför?

    Man försökte bekämpa solutbrotten:





    Minns du om du var med då och tillverkade dessa chemtrails?

    .


    Gudafjanten: kan du någon gång svara på en enda fråga???
  • ulfsas
    Gudasänd skrev 2014-09-25 17:38:23 följande:
    .
    Himlen sprutades extremt mycket med chemtrails 16 november 2011.

    Varför?

    Man försökte bekämpa solutbrotten:


    " target="_blank">



    Minns du om du var med då och tillverkade dessa chemtrails?
    Slående låg nivå.

    G: var skulle man förvara chems på planen någonstans? Vet du det?
    De säger att Chuck Norris är tuff. Jag vet inte ens vem hon är?!
  • Nerfherder

    Inte nog med att han inte vet det, han kan inte svara på om han har sett filmen med Maj Britt. Den fega lilla skiten. En annan sak som är värd att tänka på är alla som underhåller flygplanen på marken. Krävs ju ändå en del människor för att få upp ett plan. Skulle alla dessa människor hålla käft?

  • ulfsas
    Nerfherder skrev 2014-09-25 17:51:39 följande:
    Inte nog med att han inte vet det, han kan inte svara på om han har sett filmen med Maj Britt. Den fega lilla skiten. En annan sak som är värd att tänka på är alla som underhåller flygplanen på marken. Krävs ju ändå en del människor för att få upp ett plan. Skulle alla dessa människor hålla käft?
    Jag som är i en lite speciell situation i sammanhanget. Jag är kapten och jag har bl.a två kurskompisar i som är kaptener på A380 i Emirates, känner andra där och i Etihad/Quatar/Thai/ANA/Singapore Airlines/EVA/Jet Airways m.fl bolag. Ingen känner till detta med chems. Urtöntigt är den generella termen för detta. 

    Det skulle inte gå att genomföra utan vår vetskap. Som kaptener har vi allt ansvar för allt ombord även servicen som delegeras till kabinpersonalen.

    Eftersom contrails ibland ligger kvar från horisont till horisont så skulle det krävas tonvis med chems för att räcka till.
    Jag har själv legat bakom och under plan på väg till BKK eller SEA där contrails syntes nästan hela tiden. det innebär contarils i en 8-10 timmar vilket skulle kräva enorma mängder med chems. Omöjligt med andra ord.

    Till detta så skulle någon fylla på dessa chems någonstans....frågan är var på planet och i vad skulle de förvaras?

    Inte heller detta kan G naturligtvis svara på.Tungan ute
    De säger att Chuck Norris är tuff. Jag vet inte ens vem hon är?!
  • sharatec
    Gudasänd skrev 2014-09-25 02:43:55 följande:
    Tillhör möjligen även du något av trollen som huserar i den stora Chemtrail-tråden på Flashback, som modereras av KimNeilJung?

    www.flashback.org/t1718010

    Hmm...  :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Nej, inget troll äger mig, tackar som frågar.

    Om du däremot försökte fråga om jag är ett av dessa så kallade troll så är svaret nej - jag har bara som hastigast tittat på den aktuella tråden.

    Men för att vara allvarlig - menar du på fullt allvar att du lät dig luras av ett fejkat konto som inte bara hade personens namn felstavat, utan dessutom stavat så att det utgjorde en sliten ordvits??

    Jag avundas dock inte din position att behöva erkänna dig a) manipulativ och lögnaktig eller b) oroväckande korkad.

    TystÄppleKräksTomteSkrikandes <--- titta, jag kan också!
  • sharatec
    lifebringr skrev 2014-09-25 10:26:45 följande:

    Som alla vet så försvinner herr FolieSänd lite då och då och är borta några månader. Ofta genom ett hårt uttalande där han understryker att han har viktigare saker i livet än att sitta och skriva här. Bevisligen inte! 


    Nu när du ändå är här en stund....

    En liten fråga! Vi alla vet att ditt "specialintresse" är konspirationsteorier. Finns det någon konspirationsteori som du promotat för som blivit offentligt erkänd som verklighet och inte längre konspirationsteori? Vad jag menar är något som blivit vedertaget  av vetenskapsmajoriteten som den absoluta verkligheten. (Inte bara din verklighet eller konspirationsteoretikers verklighet). 


    Är du osäker på frågan? Hojta till.


    Väntar också på svar här!
Svar på tråden HETT !!! Chemtrails- Granskas av amerikansk domstol just nu !!!