Vänner i kristianstadområdet!
Då vår förra tråd slutade att fungera så startar jag en ny tråd för oss som var med i den gamla tråden!
Så välkomna gamla som nya kristianstadbor och andra som bor i närheten!
Då vår förra tråd slutade att fungera så startar jag en ny tråd för oss som var med i den gamla tråden!
Så välkomna gamla som nya kristianstadbor och andra som bor i närheten!
Godmorgon! Vilket gym ska du till så tidigt Edvina? Hunden väckte mig kl 07.00 idag Sedan när jag väl gick upp för att släppa ut henne så går hon o lägger sig....sicken en!
haha vilken hund ni verkar ha!
på friskvårdshuset. stod att de öppnade kl 8. ska bara försöka äta lite frukost...
Ja, hon e minst sagt e knäppis...
ahaa....skönt att träna så tidigt. så e det gjort.
JAg ska med äta lite frukost o sedan blir det nog en riktig långpromenad med vovven.
Låter skönt det, verkar bli ett riktigt härligt väder idag.
Hallojsan! hur är det med alla i detta underbara vårväder? Vad sak ni göra i helgen??
Jag ska passa på att rida båda dagarna och så ska vi nog grilla i eftermiddag.. Imorgon funderar jag på om man skulle till hus och hem mässan på Yllan, hade vart roligt!
ska njuta i solen och snygga till här hemma och sen på barnkalas ikväll.
vi ska grilla imorgon, längtar så!
har tränat nu, gick toppen bra!!!
Åh vad mysigt att rida, det är något jag oxå längtar efter...var flera åresen jag red sist, underbara djur
Edvina: vad duktig du är!!!
Sofflan: låter härligt! Här blir det storstädning både inne o ute. Imorgon ska sambon hjälpa en kompis att flytta så får väl koncentrera mig på utomhuslivet idag o ta insidan imorgon.
Blev ingen ridning idag, har slipat och oljat utebordet... Och ikväll ska jag och sambon hem till solstrålen med sambo på grillkväll! Ska bli trevligt! Nu ska jag ut i solstolen igen!