Tråden för oss som tänker rösta på SverigeDemokraterna!
nej men vi tar in alla människor från krigsdrabbade länder, de vill ni väl?
nej men vi tar in alla människor från krigsdrabbade länder, de vill ni väl?
Hade jag varit butiksägare hade jag anställt folk av alla de möjliga religioner. Då hade jag haft folk som var villiga att jobba lördag och söndag utan extra betalning för det är inte deras helgdagar och ergo då inte obekväm arbetstid.
En av anledningarna till att det är positivt med invandring
vem tror ni hade minst respekt mot läraren i skolan? jo indvandrare och det enda de ändå snacka om var den jävla respekten för allt, men var fanns den mot lärarna?
sån jäkla dubbelmoral
sen är jag så jäkla trött på indvandrare klankar ner oss och tycker vi är konstiga för att vi inte har någon gud vi tror på osv!
Då kan jag säga att jag tycker det är rent idiotisk att tro på "gud"
tycker jäkligt synd om den äldre generationen som har byggt upp vårt sverige, sen kommer de hit folk och förstör. Tänk alla äldre som bor i rosengård och sedan händer de bara massa skit där nu.
det är inte lönt att diskutera här inne mer. Vi tänker så olika. Men SD får min röst iaf heeeeeeeeja