Jag kommer aldrig erkänna!!!!
Och då kan jag passa på att inte erkänna att jag nog skulle rädda den vid en brand och gärna skulle bli begravd med den... Fast då får jag nog konservera den nu om det ska finnas nåt kvar på gamla dar. LOLOLOLOL
Att jag då och då går in och läser min pojkväns gamla mail som han och hans ex skrivit till varandra. Mår lika dåligt varje gång jag gör det, han skriver så fina saker som han aldrig gjort till mig.
Att jag i smyg raderar sms som samma ex skickar till honom.
- Läser precis som ts en fd kompis blogg njuter av att denne är fetare än mig, inte har jobb, inga vänner och inget körkort.
-jag har ätit mat på jobbet utan att betala.
- Jag porrsurfar och onanerar när min sambo inte är hemma (Ingen skulle tro det om mig)
- Jag ger mitt barn godis och sätter på en dvdfilm så jag får surfa ifred
Jag skulle aldrig erkänna (till någon förutom min fästman):
- Att jag allt som oftast suger på min fästmans tumme när jag är trött eller ledsen. Oftast sker detta när vi ligger i soffan och ser på tv eller när vi ska sova. Gör det också för att det är mysigt ibland.. haha.
- Att min fästman sög på mina bröst och drack min bröstmjölk när jag var gravid, han använde det även till kaffet.
- Att min fästman bestämmer över mig och fattar de allra flesta beslut som rör mig och oss. Att han får ge mig en käftsmäll, straffa mig på annat sätt (skicka mig i säng, ge mig utegångsförbud), när jag gjort något "olovligt", och att jag tänder sjukt mycket på allt detta och stormtrivs att ha det så.
- Att jag när jag var tonåring tog min pappas massagegrej (vet inte riktigt vad det var för något) som vibrerar (han använde den för ryggen), och onanerade med den, även att jag tryckte in den i min fästmans arsle och han njöt av det.
- Att jag oftast glömmer bort att borsta tänderna (trots detta har jag otroligt fina och vita tänder)
- Att jag inte är den oskyldiga söta lilla individ som alla tror att jag är. Är innerst inne sjukt skadeglad och har gjort otroligt mycket saker för att sabotera för andra enbart för min egen vinning. Ingen annan än min fästman som vet om detta.
- Jag kan manipulera människor till att tycka synd om mig när det egentligen var jag som var den skyldiga och gjorde fel, genom att se ledsen och skrämd ut på ett speciellt sätt. Är också sjukt bra på att snacka mig ur situationer och gör ofta detta för att få andra att ta mitt parti.
- Brukar även ta till tårar i ögonen och se sorgsen ut för att få som jag vill (funkar oftast)
- Att de enda personerna som jag egentligen verkligen bryr mig om och gör saker för deras skull än bara min egen är mina föräldrar, min bror, min fästman och min son. Alla andra fullkomligt struntar jag i och stör mig bara på, även fast jag låtsas bry mig om dem. Har många vänner och bekanta och alla beskriver mig som omtänksam och generös (när jag egentligen är precis tvärtom).
- Blir äcklad av utvecklingsstörda som dregglar och låter och kan inte titta på dem utan att få kväljningar, än mindre äta bland dem.
- Blir också äcklad av feta människor och samma här, kan inte äta bland dem utan att få kväljningar.
- Kan inte heller äta bland människor med dålig tandhygien (säger jag som ofta glömmer att borsta tänderna)
- Ibland har jag samma trosor på mig i typ tre, fyra dagar om resten är i tvättkorgen.
- Jag älskar min fästman mer än min son.
- Jag skulle kunna mörda för min fästmans skull (även för min sons skull).
- Avskyr islam och allt som har med det att göra.
- Blir extra rädd om jag går förbi en grupp invandrare i en gränd eller liknande.
- Tycker att mörkhyade människor ofta luktar illa.
- Skulle nog ta livet av mig om min fästman lämnade mig.
-Att jag på fredagar läser justitia och flinar åt de som mobbade mig i skolan som nu inte kan betala sina räkningar.
- Jag har bytt nick här på fl när jag inte fick nåt medhåll i en ts
- jag flinar åt min fd svägerska som va skitelak mot mig. Som efter hon fick barn blev fet och hennes gubbe är fet, tunnhårig och ser gammal ut.
- Jag är skitkänslig och gråter till allt. Jag gråter när dom firar ett barn i bollibompa för jag tycker det är så rörande.