Fler mammalediga i Stockholm...
Hej! Jag är en tjej på 25 år som gärna skulle vilja träffa andra mammor som är mammalediga nu i höst. Vi bor i Stockholm och skulle vilja hitta på saker med andra. Min dotter fyller 1 år i september.
Hej! Jag är en tjej på 25 år som gärna skulle vilja träffa andra mammor som är mammalediga nu i höst. Vi bor i Stockholm och skulle vilja hitta på saker med andra. Min dotter fyller 1 år i september.
okej.. passar oss bra!
Hej,
Får vi hänga på?
Är hemma med vår dotter på 10 månader men har två förskolebarn också på 3 och 4 år
Bor i sumpan och är 28
Ja absolut, alltid kul med nytt folk! Ja vad roligt! Är är det i sundyberg du bor i? Jag är hemma med min minsta som är 5,5månader
.
Ja precis, bor i c sundbyberg
Vad roar ni er med om dagarna? Tycker vissa dagar bara susar förbi medan andra segar sig fram
. Jo det har du rätt i. Tycker att dagarna går jätte fort. Rätt som det är så är det Fredag helt plötsligt
. Vad gör du om dagarna?
Nån som har lust att ta en fika snart?
Just nu är man hemma med sjukt barn från fsk, med lite feber och hosta
.
Här är en till som är hemma, har en 7månaders och en på 18månader.
Vi bor på promenadavstånd till telefonplan.
Ja vore kul att få till nån träff snart
Ja absolut. Nu har älsta killen till frisknat! :) skönt, misstänkte att det var lite öroninflammation, varade i örat, feber och hängig. Vet inte hur de ser ut nästa vecka, har inget planerat då vad jag vet. Kanske i slutet av nästa vecka? 
Vi har fullt upp denna veckan! Men nästa vecka kan vi!
. Allt bra med er annars?
Inget som är planerat som jag vet. Vad skulle du vilja ses nånstans iså fall? Tråkigt att den här tråden inte vill vara så aktiv med flera
. Hoppas att ni får en trevlig helg!
Hej! Är någon aktiv här?
Kul:) hur gammalt är ditt barn?:)