Anonym (hej) skrev 2023-10-04 01:00:00 följande:
Det är era värderingar som är orsaken till att det går utför för samhället på så många olika plan. Incel-frågan är bara ett av de områdena. Ni har blivit så bekväma att ni inte ens ser vad som händer. Det är lättare att gå till mot de som pekar på problemen än att faktiskt göra något åt problemen. När ni blir gamla kommer ni säga som en av era förebilder: "Vi såg det inte komma".
Ja du pekar på problemet. Men du vill ju att ANDRA skall lösa problemen åt incelsen med en massa smörja, och incelsen skall slippa att göra ett skit.
Finns gott om material att hämta fårn DINA inlägg där du bevisar att de misogyna incelsen skall slippa att jobba med sin personlighet oich attityd och du anser att andra skall göra jobbet åt dem och diverse fascistiska förslag på lösningar.
Anonym (hej) skrev 2023-10-04 02:22:09 följande:
En dystopi är redan vad samhället har blivit idag och det beror inte på mina åsikter, utan snarare på den typen av åsikter som du representerar.
Vad hävdade Cloffe att det var enbart dina åsikter som skapade samhällsproblemen?
Finns två möjliga sannolikheter på att du svara på detta sätt.
*) Att du är ingång och väljer att trakasserar (ljuger) igen...
*) Att du är en av de misogyna incelsen själv.
Special instruktioner till dig TS..
Jag har inte dragit incels över en kam..
Jag skrev
misogyna incels.