Tempar/Fertility friend
![](https://www.familjeliv.se/gallery/image/5225593/full_600/php5vot2627300.jpg)
Har nu kört appen ett tag men det ser inte speciellt ra ut för min del.. Blir en låång cykel igen. Någon annan som har så här låga temperaturer? Alla verkar ligga på över 36 grader hela tiden?
Använder ni termometer med en decimal eller två?
Nu har FF ändrat ÄL. Så om detta stämmer så lyckades vi pricka in den:)
Hej kan detta vara en implantations dipp??
en nu har FF ändrat min ÄLdag igen:o
Från dag 33 till 35. Vad hade ni gissat på? Dagens temp togs utan att ha sovit i 3h, har vaknat en gång i timmen inatt.
Någon Som har någon kommentar......
Så jävla nervös varje morgon för låg temp, har börjat sova så dåligt för jag är nervös o tänker hela tiden om jag är gravid?
Vill bara att de ska bli helg. Har bestämt att köpa test på lör, äl+15 om tempen fortf e hög o testa sön. Har bestämt mig att ja inte vill testa neg än en gång så försöker dra ut på de så mkt som möjligt.
Gud vilken jävla dag, hade tid imorse hos fertilitets kliniken. De va så jävla hemska, sa att jag fortfarande är för överviktig för att få hjälp, jag inte verkar tillräckligt motiverad att vilja bli gravid då ja inte gått ner i vikt, att den takten min viktgång går kommer ja inte få hjälp förräns av mitten på nästa år, att jag borde gå me i Viktväktarna. Jag bara hoppas att ja plussar i helgen så ja aldrig mer behöver gå dit. Äter för i övrigt typ aldrig skräpmat, aldrig bröd, sällan socker, aldrig läsk, grönsaker o sallad varje dag, aldrig vitt ris. Bifogar en bild från idag. Dem är sjuka i huvudet här i Peterborough, England. Detta är den enda fertilitetskliniken.