Svagt plus eller spökstreck - Tråden för oss som behöver hjälp att analysera svaga graviditetstester
Syns något?
Syns något?
Vad tror vi om denna? BIM idag eller imorgon.
Spök?
Clearblue upptaget (vet att man ej ska göra så men kunde ej hålla mig.)
Fick ej gravid men vore kul omgång som vart gravid/inte gravid visar hur deras ser ut :)
Åh!! Tack för det!! Mitt är väldigt negativt då!! När plussad du:)?
Åh!! Tack för det!! Mitt är väldigt negativt då!! När plussad du:)?
Hade bim +3 igår när det visade intr gravid :( ska testa måndag igen om inte mensen kommit!:)
[quote=77813897][quote-nick]Anneli6805 skrev 2017-07-05 12:41:32 följande:[/quote-nick]Hej.tänkte höra med er om ni kan hjälpa mig med detta test.är det positivt.har svårt att ta in om det är det pga min ålder.tack på förhand.
[/
Ser nåt men jag får ofta spökstreck på dom :/ på Stickan ser jag inget. Vänta någon dag och testa igen . Blev nyfiken på din ålder när du skrev så
[quote=77811844][quote-nick]Bollan92 skrev 2017-07-04 19:03:41 följande:[/quote-nick]Plussade på kvällen i måndags, men idag har det kommit rikligt med blod sen i morse :'(
Är det någon här som har blödig i början av graviditeten och som det faktiskt har gått bra för?? :( känns ganska hopplöst just nu!
blöder du fortfarande ? Hoppas de går bra