Cahela skrev 2010-10-12 10:30:19 följande:
Ja, ÖS är fruktansvärt. Framför allt den ÖS jag åkte på första gången, då trodde jag nästan att jag skulle dö. Kunde inte andas, sova, äta, gå, ligga, sitta, stå. Det var hemskt.
Den ÖS som kom dag 6 på sista IVF:en var inte kul den heller men den lade sig snabbt.
Ja, vi är en av dom det borde fungera för och äggen blir 10-poängare men jag undrar vad det kan bero på att det inte funkar. Vem har du på CvL?
Låter inte kul, hoppas du slipper det nästa gång!! När räknar du att du får börja med nästa omgång?? Jag har spraystart 24/10 och sprayar fram till mens, men kommer ju bara bli nån vecka säkert. Förra gången blev det över 4v sprayning pga semesterstängt...hoppas det inte påverkar
Jag har nog träffat dom alla vid VUL, ÄP. ET och FET..inte träffat nån mer eller mindre egenltigen. Alla har varit bra, igår på telefon pratade jag med den norska..han var kanon på telefonen igår. Pratade i 45 min och lyssnade verkligen och stressade inte

Vem ska du prata med på tor?