APIFORCE!
Hej!
Ni som ätit apiforce, gick det fortare att bli gravid? Hur lång tid tog det med Apiforce? Fick ni några biverkningar?
Tacksam för svar :)
Hej!
Ni som ätit apiforce, gick det fortare att bli gravid? Hur lång tid tog det med Apiforce? Fick ni några biverkningar?
Tacksam för svar :)
Förresten... har fått för mig att jag blivit lite konstig i magen sen jag börja äta apiforce (det liksom drar i magen o känner mig svullen) Nån annan som känt nåt sånt?
kunde inte hålla mig från att testa, har bim om en vecka som sagt så det är säkert för tidigt.
Men tycks skymta gravida strecket i bakgrunden. Gör man alltid det???? med CB alltså????
Tessah: Ååååh, har du inga bilder på testet???!!
Tessah - Hoppas du plussat =) Vill oxå göra det snart.
Hej!
Här har ni ännu en Apriforce-knaprare
Det är första månaden jag testar på det, men i och med att jag har en väldigt oregelbunden cykel så har jag inga större förhoppningar.
Men jag lägger ändå till mig på listan.
Apiforce-BIM-lista
10-14/5, Conspiracy (1)
20/5 Tessah, Eitss, Fanny87 (3)
23/f I väntan på mirakel (1)
26/5 aeo83 (1)
29/5 Bummelumman, Annfis (2)
31/5, Sweetangel85 (1)
10/6 Tetinne (1)
?/? icefemale (oregelbunden) (1)
?/? mignonne (1)
?/? festis (1)
?/? mycat81 (1)
Statistik: 14 X 0,2 = 2,8 (20%) borde bli gravida!
Det här med längre cykel verkar ha hänt mig. Ätit Apiforce en 7-8 dgr och jag skulle ha haft mens i fredags. Har annars väldigt regelbunden mens. Så vad ska man göra nu??
Började ju med Apiforce för att CBs ÄL tester inte visade stegring.
Tror inte jag är gravid dock.
började med apiforce idag.... =) hoppas det får mina mena att bli normalare =) och kanske kan bli gravid så småningom =)