Inlägg från: Anonym (M) |Visa alla inlägg
  • Anonym (M)

    Kåtare på kvinnor men lever och älskar en man

    Sex är väl inte så viktigt för dig då 

  • Anonym (M)
    Anonym (Bi6) skrev 2024-04-01 13:31:33 följande:

    Tråden blev ju totalt kapad av en bitter moralkärring som antagligen mest bara driver. Synd. 

    Min fråga var ju om det finns fler som tänder MER på kvinnor än män (eller tvärtom då) men lever med det "motsatta" könet och hur vanligt det eventuellt skulle kunna vara. 

    Men vi skiter i det. Tack till er som svarat på ett trevligt och fint sätt och bikille som delat med sig. 

    Jag är lycklig i min relation men önskar alltså att jag tände på män, inklusive min egen, lika mycket som på kvinnor. Det är ett dilemma som egentligen är underordnat allt annat eftersom jag har min själsfrände. Men man kan väl få resonera lite :) 


    Får man svara om man är tvärtemot? Har svårt att tänka mig ett liv där man väljer bort det sex man helst vill ha. Att leva med en person ska ju ge utlopp för en sexualitet OCKSÅ enligt min mening. Jag har svårt att se mig leva med en person som jag inte har sexet(som jag älskar) med
Svar på tråden Kåtare på kvinnor men lever och älskar en man