Inlägg från: Anonym (Killeä) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Killeä)

    Är olika fittor olika sköna?

    Anonym (Som om du skulle få nåt ens) skrev 2024-04-30 02:16:45 följande:
    Nej, de upprörda härinne är ju snarare ni incels som ska projicera er egen osäkerhet på andra. Mitt hjärta är det inga som helst fel på förövrigt.

    Nej, det kommer jag inte att göra då problemet inte hittas i min kropp. Gå du och gör den där välbehövliga penisförlängningen istället. Om det nu ens finns några sådana med lyckade resultat för era små minispikar. 

    Nej, de flesta vuxna använder inte vulgära okvädningsord för människors könsdelar. Endast White trash som saknar klass. 
    Har det blivit en grej att kalla alla killar med en åsikt eller intresse för Incels? Har sett i flera trådar hur ordet flödar fritt från kvinnor. Som att kalla alla för h*ror eller N***r. Inga som helst konsekvenstänk utan ordet kastas ut helt fritt.
  • Anonym (Killeä)
    Anonym (O) skrev 2024-10-14 06:44:35 följande:

    Vill bara inflika en grej till killar som kanske inte tänkt på det. När vi är förstoppade så blir vi mycket tightare. Men låt inte det förstöra stämningen ;)


    Som att stoppa in en buttplug på er
Svar på tråden Är olika fittor olika sköna?