Inlägg från: Mrs Green |Visa alla inlägg
  • Mrs Green

    Mellanmål i skolan

    När min dotter gick på högstadiet kunde de köpa mellanmål för 10 kr (det var som en liten frukostbuffé med mackor, yoghurt, flingor och sånt). Det tyckte jag var jättebra för alla som skulle iväg direkt efter skolan till träning eller andra aktiviteter. 

Svar på tråden Mellanmål i skolan