Jojjans skrev 2022-09-08 12:00:21 följande:
ja det är just det där Molandet som inte riktigt finns här. Tycker jag har känt det vid några få olika tillfällen (utöver i måndags så det kändes till och från hela dagen), men inte sena varje dag så jag tänker att det antagligen är inbillning eller nåt annat.
i övrigt har min hunger varit starkare igår och idag, men inte heller det konsekvent. Och utan molet i magen tror jag tyvärr inte längre att det blev något.
men jag hoppas att jag har fel och att vi snart ses i en BF-grupp!
Hoppas verkligen att det blir ett positivt för dig (och att mitt forsätter vara positivt) så vi ses i en BF-grupp! Med mitt första barn fick jag dock mitt BF flyttat både under KUB och RUL, så tillslut var datumet mer än en vecka efter datumet utifrån senaste mensen (vilket skulle betyda att jag lyckades plussa äl+2... så den som gjorde bedömningen hade lite fel, om man säger så), så vi får se vilken BF-grupp det blir tillslut. Men jag försöker att ta en dag i taget; först ska testet vara mörkare imorgon!