Vill ni bara ha sex eller ett förhållande?
Jag skulle blivit helt förstörd och suicidal om jag låg med någon ett par gånger och denne man sen ville söka sig vidare. Det har hänt mig ett par gånger i livet, och jag orkade knappt leva efteråt. Usch, fyfan, vad jag avskyr sånt... Jag behöver istället någon som är lojal mot mig föralltid.
Har frågat vad han vill och att han ska vara ärlig om det inte passar längre men tror han är den där typen som inte vågar avsluta saker för att inte framstå som den dumma. Därför är det bättre för honom att bara försöka få mig att tröttna på honom.
Nej, nu kommer jag aldrig vilja träffa någon för det blir alltid såhär efter 3-4 månader. Känns bara som man är en jävla knulldocka för att tillfredsställa dessa mäns behov tills dom hittar ett nytt offer.