• fjanten

    Ni som fått fler barn helst olika kön

    1: Pojke, illamående från början till slut, håret blev till svinto, dålig hy, kliade över hela kroppen mot slutet o.s.v. Allmänt jävligt.

    2: Flicka, inte mycket illamående, och bara några veckor i början. Utöver det märkte jag knappt att jag var gravid. Hade så liten mage att jag sov på mage tills hon kom (rullade över i sömnen...). Med rätt kläder syntes det inte att jag var gravid.

    3: Pojke, hyperemisis, foglossning från helvetet, hemsk hy, första bristningen någonsin, halsbränna, svårt att andas annat än i stående läge o.s.v. Allmänt jävligt.

    Så mår jag askasst verkar det bli pojkar, märks det knappt - flicka Mina pojkar är däremot busenkla som bebisar, medan flickan var.... en demon? (Jag älskar mina barn jättemycket )

Svar på tråden Ni som fått fler barn helst olika kön