BF oktober 2018
FACEBOOKGRUPPEN - Ni kan även skicka privat meddelande & skriva er mejladress som ni har kopplat till Facebook så kan jag lägga till er i gruppen på så sätt - då får ni ett mejl med en länk att gå in på & på så sätt är ni medlemmar.
FACEBOOKGRUPPEN - Ni kan även skicka privat meddelande & skriva er mejladress som ni har kopplat till Facebook så kan jag lägga till er i gruppen på så sätt - då får ni ett mejl med en länk att gå in på & på så sätt är ni medlemmar.
Syns det för andra i ens nätverk att man har gått med?
Jag vill va med :)
Jag är gärna med i Facebookgruppen ?
Vill bara påminna alla som skrivit och velat vara med i facebookgruppen att kolla er mejl som ni har kopplat till Facebook, för det är på mejlen ni får en inbjudan! :)
Och självklart vill vi ha fler medlemmar! Så häng med i vår facebookgrupp! Den är helt hemlig & därför icke sökbar på Fb, därav att vi behöver er mejladress för att bjuda in! :)
Jag vill gärna gå med i gruppen! Är beräknad 1 oktober. Men jag hittar inte gruppen på Facebook.
Hej! Även jag vill vara med, har bf 8/10. Barn nummer 3 :)
Hejsan, hoppar in i tråden då jag också har bf i oktober, lägg gärna till mig i Facebook gruppen (Josefin Johansson, Mellerud har en bröllopsbild som profilbild). Jag är 28år. Är andra barnet jag är gravid med, har en tös på tre år. Gift och bor på landet
Vi har rul 17/5 och kommer ta reda på kön :)
Vi båda tror det är en pojk som ligger här inne! ^^
Jag känner bebis (dock oregelbundet) och har gjort det någon vecka eller så, fick även en spark på handen för en kväll sedan :)
Är i v 17 (16+4)
Jag går gärna med! :D
Vill gärna gå med i FB-gruppen :)
FACEBOOKGRUPP - FÖRTYDLIGANDE!!!
Nu är det som såhär att nu är det två oktober grupper som cirkulerar i denna tråden.
En som Sarni har ?oktobermammor? & en som Jag & familjenl har ?bf oktober 2018?
Båda är hemliga & man måste skicka sin mejladress man har kopplad till Facebook för att bli inbjuden då de är icke sökbara.
Finns det någon Facebook grupp man kan få komma med i? Saknar det så
Var på rul idag, vi får en pojke & han är frisk!
Har moderkakan i bakvägg så det är därför jag känner honom så väl när han rör sig! <3
Lyllosar ni är som har moderkakan i bakvägg!! ;) Grattis till era små pojkbebisar!! Hur blev det med BF-datumet? Samma, eller? :D
Vår lägenhet är en bastu och på jobbet är vi ute hela tiden, så jag håller på att avlida.. det är sjukt jobbigt faktiskt plus Att jag har foglossning och massa sammandragningar. Är i v 22 nu & längtar till semestern, sen förhoppningsvis får jag gå hem.
Hej hej alla blivande oktober mammor :) väntar mitt andra barn med bf 21 oktober och vill gå med i gruppen.. men vet inte om jag bara är dum eller trög med lyckas inte lista ut hur man gör ????