taquine skrev 2017-10-18 11:06:21 följande:
Men även om du inte ser den, är den inte "brun och ofräsch"ändå?
Och sen förstår jag inte varför du drar in ben. De flesta av oss visar säkert sina ben mer än sitt stjärthål....
Och rakning och blekning är det väl en hel del skillnad på?
Nu spelar du bara dum. Jag tror faktiskt du förstår skillnaden mellan ställen som exponeras ofta och på nära håll, mot ställen som aldrig exponeras och som ingen ser.
Jag gjorde jämförelsen med rakade ben eftersom det också är en behandling som görs för att man vill vara lite finare än vad man tycker att man är i sitt naturliga tillstånd. Jag tror du kan förstå den jämförelsen också om du anstränger dig lite.
Du vill nog bara vara besvärlig eftersom du blir provocerad av att fenomenet med blekta analer finns. Det är inte upp till dig att bestämma vare sig hur ofta man visar sin anal och sina ben, eller vad man vill göra för att känna sig fin. Enda skillnaden mellan att bleka analen och att bleka slingor på huvudhåret är att det bara är ens partner som ser analen (oftast). Att göra sin fin endast för sin partner tycker inte jag är fel.