Ruvare oktober 2016
Hej. Har haft min första FET och är på ruvardag 5 nu. Hade en ET innan och fick MA. Hoppas det går Hela vägen denna gången.
Hej. Har haft min första FET och är på ruvardag 5 nu. Hade en ET innan och fick MA. Hoppas det går Hela vägen denna gången.
Hej hej på Er!! Ruvardag 8 idag med ett tvådagars embryo. tjuvtestat idag igen och ser baraspökstreck inget plus alltså. Är så rädd arrest misslyckats igen :( någon som testat innan TD här? Ömma bröst o lite mensvärk som alltid innan mens tyvärr. Men hoppas såååååå ??
När testade du då?? Och hur stort embryo? 2 dagars eller mera!? Är så orolig blääää
Usch Trollskogen vad man blir knäpp av sådant!!! Är på tuvardag 8 idag med en tvådagars. Borde det inte visa nåt nu om det tagit sig??? eller finns det någon som testat och det positiva kommit senare??? Man blir ju knäpp av mindre och hoppas hoppas så. Trollskogen vilka tester har du testat med förutom CB digital?? Jag har testlagrets billiga stickor.
Är idag på ruvar dag 10 av en 3 dagars... haft rosa/bruna flygningar sen igår... tog ett gravtest idag (clearblue, digital) som visade på gravid!!! Kan man lita på svaret? Kan det fortfarande visa falskt positivt?
Är det någon som har molvärk lite då och då? Är ju bara på rd 3 o hade de imorse o nu när jag bar tvättkorgen till tvättstugan kom de igen.
Kunde inte låta bli att tjuvtesta. Morgonurin RD 9, vad ser ni?