Älskar att svälja! Någon annan?
Min tjej både älskar att suga o svälja eller spotta ut halva satsen på min mage o svälja, resten som hon sen använder som ansiktsmask.hon är världsbäst.
Min tjej både älskar att suga o svälja eller spotta ut halva satsen på min mage o svälja, resten som hon sen använder som ansiktsmask.hon är världsbäst.
Njae, skulle killar inte ejakulera vore jag rätt glad för sperma smakar inget vidare enligt mig och konsistensen är faktiskt rätt vidrig. Jag sväljer av främst praktiska skäl; slippa kladdet och slippa gå till toaletten för att spotta och förstöra eftermyset. Däremot kan jag tycka att det ibland är hett att svälja ändå, when I'm in the zone, och jag älskar att suga och göra det ända till slutet annars. Bara spunken jag kunde vara utan.
Whatever floats your boat och smaken är som baken. Lukt och smak är inte alls samma sak när det kommer till sperma dock.
Min tjej kan svälja eller spotta ut satsen på min mage.Hon är magisk o underbar.Visste inte att det fanns en kvinna som henne.