BIM September 2014
Ägglossningstest som jag nyss har tagit och jag vet det är inte positivt ännu. Men det borde bli det om någon dag eller två kanske?
Ägglossningstest som jag nyss har tagit och jag vet det är inte positivt ännu. Men det borde bli det om någon dag eller två kanske?
Tack för titt, ny när det gäller ägglossningtest . Sista chansen innan jag ber om hjälp, vi har försökt 1 år
jag skulle tro att det blir positivt imorgon eller på måndag.
Jag kan knappt tro att det är sant! ÄNTLIGEN! Jag är så lycklig att jag skakar, gråter och skrattar på en och samma gång! Ett fint blått streck som dök upp på en gång! Åååh <3
Vill någon vara snäll och flytta min bim till den 28/4 positivt på äl-test i tisdags.
åh grattis <3
Är på bim-5 eller -4 är inte riktigt säker. Och tog ett test kan någon hjälpa mig är det spökstreck det kom fram efter ca 3 min.
Regi kan du ta en närbild
Så jäkla glad just nu att tårarna rinner
Tack alla <3 Nu ska man försöka och jobba lite också
Kännt som jag har haft håll, illamående, brösten ömma och sen i går kunde jag inte ha mina jeans knäppt alls. Molvärken har vart väldigt jobbig.
Provat med äl test nu det är de ända och sen kanske vi hade mera sex :)
Tack <3
Men det är kul att man har någon och följas med :)
Tack <3 är så lycklig, så nu slapp vi be om hjälp utan vi klara det på egenhand :)