Hey Jude!
Elims
håller med. Särskilt som man alltid är uppe för sent på söndagarna
Elims
håller med. Särskilt som man alltid är uppe för sent på söndagarna
Elims:
Min vecka är så fullbokad att när jag kan andas igen är det helg
Elims
Jag är superdålig på roliga historier. Men när jag var 8 år var min favorit den om en liten pojke som satt på trottoaren och grät när det kom en tant och frågade varför han var ledsen. När pojken sa att det var för att Pelle tagit hans smörgås frågade tanten om det var med flit. Nej, det var med leverpastej, sa pojken.
Jag var lättroad på den tiden, nu är jag betydligt mer svårflörtad
Elims
De här fick mig att skratta första gången jag såg dem:
www.designtorget.se/content/sv/productdetail.asp
elims
Fick f ö just ett jätteroligt bildspel i ett mejl, men det kan man ju inte lägga in här...
KidA
Mysigt
Jättefina bilder KidA!
Nu måste jag nog gå och lägga mig, skall ha besök kl 8 på jobbet imorgon så jag måste vara där senast kvart i och det innebär att jag får åka hemifrån vid sju (jag är en väääääldigt morgontrött person).
Laila tov på er
Hallååååå
*ekar*
Chutzpah
Det undrar jag oxå...tror du de har en hemlig överenskommelse? Ett tappert försök att bryta FL-beroendet just ikväll?
Hej och godnatt alla!
Nu är jag precis hemkommen efter att ha varit och kollat på bra band med världens coolaste och snyggaste basist (min lillasyster). Bara tanken på att jag skall upp jättetidigt imorgon får mig att jubla...*hurra*
Sov gott