Inlägg från: VictoriaJ02 |Visa alla inlägg
  • VictoriaJ02

    Är svenska kvinnor promiskuös?

    Jag har själv varit ganska promiskuös (är mulatt) men ja, jag tycker att svenska kvinnor är lite för mycket ibland. Har man någon självvärdighet eller integritet om man avverkar kille efter kille bara för att få knulla av sig? Jag går inte så mycket på krogen numer men förr när jag gjorde det såg jag hur en del svenska tjejer dansade från man till man och gned sig mot dem nästan utan urskiljning. Det kallar jag slampigt. Det verkar inte som om svenska tjejer är ett dugg rädda för könssjukdomar eller att hamna i famnen på fel sorts kille.

    Men som sagt det är fel av mig att kasta sten eftersom jag själv varit ganska lössläppt. Jag har dock stadgat mig numer och kan inte tänka mig att gå tillbaka till det livet.

  • VictoriaJ02
    Eterisk skrev 2013-10-16 17:52:10 följande:
    "Jag har själv varit ganska promiskuös (är mulatt) ..."

    Vad i hela fridens namn menar du med det där? 
    Vill med det tala om att jag inte är svensk från början. Tråden handlar ju om just svenska kvinnor Glad
  • VictoriaJ02
    Monte skrev 2013-10-16 18:02:15 följande:
    Hon menar antagligen (gissning?) att hon inte ser sig som helsvensk, men även hon (mulatt) har varit "ganska promiskuös".
    /gratis tolk
    Precis så Monte.. Glad

Svar på tråden Är svenska kvinnor promiskuös?