kostnad lchf
Jag åt LCHF i två veckor sist jag tänkte jag skulle testa (5 gången jag testade, tror jag) och kom åter igen fram till att det är alldeles för dyrt för mig. Min matkostnad gick från ca 500 kr i veckan till ca 1000. Och då är jag som dig, måste ha en veckomeny så jag kan lära mig....