Inlägg från: vicki22 |Visa alla inlägg
  • vicki22

    Hårförlängning hos frisören? Några frågor....

    Jag har isatt 300 slingor med keratin vax slingor med indiskt remy hår

    mitt egna är precis under öronen och håret dem har satt i är 55 cm långt
    de bästa är att man kan verkligen inte se vart mitt hår slutar, keratin plopparna håller sig väldigt bra har inte fått en enda knuta en iallafall.

    priset jag fick betala för 300 slingor med insättning och inklippnng var 3000kr så det är rätt så billigt om man tänker på kvaliten man får, men de är viktigt att veta vad de är för hår dem använder oxå.

    vissa hår trasslar sig efter 1-2 månad då känns de meningslöst att sätta in hår o sen få byta ut den igen  de blir dyrt i längden faktiskt.

    NU har jag haft mitt i 7 månader och de känns fortfarande helt nytt . håret beställde jag själv faktiskt har haft sån otur innan med hår men nu har jag hittat de bästa som varar länge lite dyrare är den men som sagt det är värt för då slipper jag byta ut det så ofta......Cool

Svar på tråden Hårförlängning hos frisören? Några frågor....