Ärliga nätdejtingstråden!
Är det foton som visar lite "extra mycket hud" de har där, eller hur tänker de där egentligen?
Jag skulle inte bry mig ifall killen låste upp bilden, men håller han den för sig själv så får han vända sig någon annanstans. Att han visar bilden är såklart ingen garanti heller, jag ska ju åtminstone gilla det jag ser även om det inte behöver slå blixtar eller så :)
Hur gör ni med de som ni avvisat som svarar att ni kan väl snacka som kompisar?
Gick med på det med en kille men herrejävlar vad han skriver. Det är liksom 20 frågor, jag hinner svara på en så kommer fem till. Känns inte som om jag får ut något av detta och jag förstår inte riktigt vad han får ut av det heller? Är han trög och tror att han har en chans fastän jag sa nej klart och tydligt, eller vad är detta?
Bra, ska nog jobba lite på formuleringen så att den är mer "jag", men det där leder mig definitivt in på rätt spår! Tack