Sökes! Framgångshistorier trots lågt AMH
Jegs: Jättetråkigt med minus! Hoppas på någon av era nedfrysta funkar eller att ni kommer snabbt fram i adoptionskön. Kram!
Fråga till er som använt menopur. I princip varje gång jag blandar till den så blir det nån liten droppe uppepå för att det läcker mellan nålen och blandningssprutan. Idag så läckte det mer, fler droppar. Har nån något tips till hur man undviker detta och hur mycket gör det? Antar att koncentrationen blir lite fel? Men det är väl själva pulvret som innehåller de aktiva substanserna, så om det blir mindre vätska borde det bli mer koncentrerat?
Jag frågade förut om det gjorde nåt om det kom en droppe och det sa barnmorskan att det inte gjorde. Men om det som idag spills mer än en droppe då?
Millan-skitirriterad på menopur!