Jag har haft sjukt otur med tjejer jag träffat på nätet därför jag har stängt ner alla dejtinsidor jag söker kort o gott en "Normal tjej" En tjej som är trogen inte säger att hon inte dejtar andra och sedan hoppar i säng med ens kusin, en tjej som inte går ut med sin katt 4 timmar om dagen eller ligger och kelar med katten en hel söndagskväll och undrar varför du är sur.
En tjej utan psykiska problem vars humör är som Uppskjutet. En tjej som inte säger att hon står nära sin familj och ställer in dejt nr 4 i sista sec av familjeskäl och iställer går och dricker öl med IFK klacken som sedan till sin förvåning blir röd i ansiktet när jag dyker upp där och flyr fältet. Söker inte någon tjej med borderline schizofreni som skickar 70 sms/dag.
Jag söker nog en helt normal tjej som akn följa med på fotboll som gillar att ha picknikar i slottsskogen ngn som tränar lite då o då någon som gillar att få massage. Är lite aktiv sådär gillar museum ibland eller bara att strosa på stan om vädret tillåter. EN tjej med normalt mkt vänner som inte har typ 100 kompisar hon skall träffa hela tiden ja du fattar nog.