Inlägg från: Anonym (Johö) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Johö)

    Fruktansvärt tänd på äldre män!

    Jag var 57 och hon var 23  hon flirtade jätte mycket med mig. Hon sa: nu eller aldrig. Jag var inte tänd från början. Men det slutade med en lång lång sexnatt tillsammans. Det var en fin och skönt upplevelse. Jag tycker att yngre kvinnor är attraktiv. Älskar yngre kvinnor?.nu läga? masturbera på hennes bilder hoppas vi kan ha sex igen nå vacker dag. 


     

  • Anonym (Johö)

    Ålder spelar oftast en roll men det har ingen stark betydelse. Jag har var med yngre kvinna hon var 23 år då.Jag tycker om yngre kvinnor. 

  • Anonym (Johö)

    Jag tycker mest om yngre kvinnor. Hade en tjej som var 23 år. Det var en underbart upplevelse. Skulle göra det igen utan tveka. 


    kramar

  • Anonym (Johö)

    Det är jag med. Ganska vanlig tror jag. Jag var 24 år och haft sex med äldre man han 57 år. Det var en underbar känsla. 


    så det är normal i min värld!

Svar på tråden Fruktansvärt tänd på äldre män!