Udda intressen?
umm, är man smart om man har det man arbetar med även som fritidssysselsättning? På dagarna går jag igenom folks kod för sina webbsidor och talar om att "så fungerar det inte, du behöver göra om och göra rätt" och på kvällarna sitter jag och skriver egen kod för egna siter bara för skojs skull?
För mig är det ett nöje att kunna presentera en helt klar och konfigurerad wordpressbaserad blogg till nån stackars blondinbella wannabe, även om jag redan på förhand vet att installationen kommer att bli kraschad flertalet gånger och att jag kommer att få fixa den.
Sport intresserar mig tyvärr inte särskilt mycket, kan inte se tjusningen i fotboll med mera utan för mig är det bara en massa yra personer som rusar efter en boll.