Vad tycker ni om killar som har på sig stringtrosor?
25 år, kvinna, tycker att det är det mest avtändande en man kan ha på sig. Skulle aldrig vara tillsammans med någon som klär sig så.
25 år, kvinna, tycker att det är det mest avtändande en man kan ha på sig. Skulle aldrig vara tillsammans med någon som klär sig så.
Jag tycker att man ska klä sig precis som man vill. Men personligen tycker jag att string är fult och ännu fulare på män. Skulle min man vilja bära string, hade jag nog tyckt det känts konstigt - men kärleken hänger ju inte på vad man har för underkläder.
"Around3-5% of heterosexual men wear women?s underwear. Most guys do this simply for pleasure and the feeling that they get from women?s knickers.
Top estimates put this figure at around 20% of men. From our research in forums and groups, this number is certainly a realistic figure."
Nu fick vi en tydlig illustration av hur män som gillar kvinnounderkläder älskar att berätta och visa att de har kvinnounderkläder. Iofs var inte bilden i svartvitt, det bröt mot normen.