Inlägg från: Anonym (Uggla) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Uggla)

    Hur länge har ni samlag?

    Är jag kåt och kommer in henne och bara pumpar utan att stanna upp tar det ju max fem minuter för min del. Men stannar jag upp och kanske avbryter och smeker henne osv så kan jag nog hålla på i en kvart/tjugo typ. Händer att jag kommer efter två minuter också. Hon är riktigt trång och skön.  Mer synd om henne men vad ska jag göra? 

  • Anonym (Uggla)
    Anonym (Oj) skrev 2022-04-20 14:16:25 följande:
    Varför är det synd om henne? Hon har väl sex med dig frivilligt trots hon inte får orgasm. 
    Ja men ändå tänker jag?de gånger jag lyckas hålla på i kanske 7-10 minuter kommer hon ju. Men oftast när hon är nära kommer jag för det blir så trångt och gött liksom. kan inte hejda det. 
  • Anonym (Uggla)
    Anonym (Oj) skrev 2022-04-20 17:37:06 följande:
    Du bör nog vara tacksam att hon har sex med dig, servera kaffe på sängen, fixa frukost osv 
    Jag är sjukt tacksam! Och ja, frukost på sängen är givet! Men det har ju inte med seger att göra! Älskar att göra saker för henne såklart. Hon är grym 
  • Anonym (Uggla)
    Anonym (Uggla) skrev 2022-04-20 17:41:56 följande:
    Jag är sjukt tacksam! Och ja, frukost på sängen är givet! Men det har ju inte med seger att göra! Älskar att göra saker för henne såklart. Hon är grym 
    Seger skulle stått sexet :) 
  • Anonym (Uggla)
    Anonym (J) skrev 2022-04-20 18:19:04 följande:
    Så skönt är det väl inte för killar? Alla jag haft sex med kondom har inte kunnat komma i mig. Alltid fått hjälpa till med munnen för att dom ens ska kunna komma. Och dom utan kondom har dröjt länge. Aldrig varit med om att killar kommit fort när vi haft vaginal sex. Alltid har Det tagit 15-30 min minst. Och då har vi bytt ställningar flera gånger och killen pumpar på hårt och snabbt . enda pausen är när vi byter ställning som tar några sek. Oftast går det så mycket fortare för killarna när jag sugit, då går de på 5-10 min 
    När ska tjejer förstå att ni också är olika stora/sköna där nere? Alla gömmer sig bakom att man kan föda barn?
  • Anonym (Uggla)
    Anonym (J) skrev 2022-04-20 21:12:00 följande:

    Men ni som säger att tjejer skiljer sig åt där nere. Visst att endel kan vara våtare eller trängre ... men annars borde känslan Vara rätt lik? 


    Känns kukar likadana? Visst vissa är större vid stånd men annars borde känslan vara rätt lik?
  • Anonym (Uggla)
    Anonym (Lova) skrev 2022-04-20 21:28:01 följande:
    Jag vet att frågan var till TS och inte till mig men ja, känslan är rätt lika med olika kukar. Jag tror att ni känner mer skillnad på olika fittor än tjejer (eller åtminstone jag) känner på olika kukar. Det är lite same, same. Tekniken gör desto mer skillnad dock. 
    Som om du har sex med en kuk som är 20cm lång och 16 centimeter i omkrets så känns det samma som med en som
    är 14cm lång och 10cm i omkrets? Knappast?
  • Anonym (Uggla)
    Anonym (J) skrev 2022-04-20 21:35:14 följande:

    Är typ lika med kukar. Alla stora kukar känns lika och små känns lika. Enda skillnaden är tekniken 


    Så är det ju med stor och liten fitta också 
Svar på tråden Hur länge har ni samlag?