Vilken ställning gillar du bäst?
Vilken av dessa tre ställningar gillar du bäst?
Vilken av dessa tre ställningar gillar du bäst?
Ett tryck (handflata, knytnäve eller dyl) ovanför blygdbenet i missionären är en bra grej också, gammalt trick men ack så funktionellt. Då trycks g-punkten ner mot penis. Gottigott!
Åå....tack!
Åå....tack!
Svag för just bakifrån då kan man kan pumpa på hårt.
Men missionären är inte dum heller.
Gillar när tjejen rider eftersom att jag är bröstfixerad och kan se när dom gungar och jag kan känna o klämma på dom med båda händerna.
Jag gillar när hon rider. Då kan jag sätta mina händer på hennes rumpa och hjälpa henne att rida. Jag gillar även missionären, även om många tycker den är tråkig.
Bakifrån. Så underbart att ta henne bakifrån, känns lite djuriskt och det är sjukt sexigt att se kuken åka ut och in för att sen slutligen tömma sig i henne. Älskar också att se när sperman rinner ur henne.
Missionären med en kudde under rumpan. Jag kommer varenda gång så. Men inte om mannen lyfter på mina ben, särskilt inte om han ska trycka upp mina ben runt huvudet, som så många envisas med om man råkar vara flexibel. Jag kan då varken stöta emot eller vara delaktig utan blir bara liksom ett passivt knullobjekt.