Konstig smak o luktsinne
Har du tagit ett antikroppstest?
Har du tagit ett antikroppstest?
Varför tror du att du har en hjärntumör? Har du några tecken på det? Förändrad syn? Förändrad hörsel? Känselbortfall? Försämrad motorik? Ansiktsförlamning?
Jo jag har ensidigt huvudvärk fast inte riktig värk så att jag måste ta Alvedon det käns bara konstigt sen har jag förändrad hörsel vänster öra och som ont inne i örat men vet inte om det kan bero på vax i örat det konstiga är att nästan alla symtom är på vänster sida av kroppen jag känner inte igen mig själv lixom och den konstiga smak o luktsinne som jag har och Google varje dag o tror jag har hjärntumör
Men jag ammar mäst på vänster sida så jag vet inte om det kan vara musker elr nerver i kläm är OROLIG O RÄDD
Hur tänker du att ett antikroppstest ska hjälpa ts?
Det är är dock inte intressant för ts. Och dessutom så visas eventuella antikroppar först tidigast efter 6 månader om man öht får antikroppar.
Det är bla fhm och who som menar att det tar ca 6 månader för antikroppar att bildas. Det är också sen informationen vi fått på jobbet.
Ja, har sagt det. Och ja att jag litar mer på den informationen vi har fått på jobbet. End of diskussion.
Antagligen så blev den andra tråden borttagen.
Precis vad det står.
Jaha. Att du inte har läsförståelse är inte mitt problem.
Det är familjeliv, dvs inget vetenskapligt.
Vilket jag inte gör heller.
Missade den
Ja, vi får våran information direkt från fhm och who. Nei, jag sa att 1177 oftast har felaktig information (förmodligen för att de inte är uppdaterade sidor).
Nej, det är inte märkligt att folk inte vill diskuterade med okända människor om vad de har fått för information på jobbet. På min arbetsplats får jag en mängd information kopplad till Covid-19 som aldrig når allmänheten. Det är inge information som jag delar med mig till andra eftersom jag har tystnadsplikt. Endel information kan man dela med sig av men inte all information. Så är det i de flesta yrken.
Hemlig information? Den informationen jag har delat är inte på något sätt hemlig så min chef anser att det är helt ok.
Varför skulle jag inte få det?
Och om jag inte hade fått det så hade jag heller inte uppgett några källor.
Allt om Covid-19 är ny forskning/ny information. Jag antar att det är forskare som står bakom all forskning och all information om Covid-19. Min källa är den källa vi får information från på jobbet, dvs who och fhm.
Jobbar du inom vården? Invoverad i coronavården?
Du har redan fått ett svar. Något mer svar får du inte av mig.