b
Always choklad skrev 2021-03-03 22:03:14 följande:
Hej jo allt kretsar kring hus just nu. Lite skönt kan koppla bort detta på sätt och vis nu. Ska testa i helgen och se vad de blir blir de negativt ska jag be att få blodprov och blir det åxå negativt då blir det ny plan.
Låter klokt att tapetsera om rummen vitt är neutralt, när tiden kommer kan man sätta upp fototapet eller typ nån bård räcker så. Onödig stress att måsta se dom tapeterna varje dag kan jag tänka.
Testat just nu inte en tillstymmelse till pluss. Att min kropp blivit så lurad av alla preparat..
Blir nog inte mörkare än så här pga lutinus. Har förbrukat 3 ägg på raken nu till ingen nytta känns det som. Har ett fjärde fryst, sen blir de å börja om med sprutor..
Är arg är ledsen är matt och känner mig värdelös och förbrukad. Varför lyckades jag inte övertala min sambo att börja försöka tidigare. Han trodde det bara går på en gång.
Jag hade mina misstankar att nä så är det inte. Var och varannan man känner har någon oönskat abort de tagit bort när de var yngre men aldrig jag..
Aldrig varit aktuellt nånsin även om kondom gått sönder, kört utan och utlösning utanför U namn it. Denna gång skulle det ju gå. Ej naturlig cykel, lutinus, progynon, embryoblut, trombyl!
Går det ens att göra något annat detta gick inte ändå..Ska sluta med alla preparaten nu..
Ligger och väntar på att blodet ska börja rinna..