• MaryM

    Varför duger inte en manlig oskuld för en ensam mamma?

    Anonym (Alltid) skrev 2019-06-19 06:58:19 följande:

    Ja, både jag och TS är extremt märkliga som fick frågan av kvinnor om vi är oskulder. Inte konstigt att de kvinnorna försvann åt andra hållet så fort som möjligt.

    Såna här extremt märkliga män ska nog helst undvika kontakt med kvinnor.

    Ändå så träffade jag en kvinna senare som jag hade sex med. Som tur var så berättade jag inte innan, att jag var oskuld. För då hade hon tyckt att jag var extremt märklig.

    Hon verkade gilla mig och vi sågs ett par ggr till, hon ville bli ihop.

    Men som sagt, det var en jävla tur (eller tur, jag hade lärt mig min läxa) att jag inte berättade innan vilken extremt märklig människa jag var.


    Ja, du har rätt.

    Nämn inte att du är oskuld om du är över 19 år.

    Det är nog vanligare än vad många tror, men man hade definitivt hajat till och jag hade börjat tänka på aggressiva incels personligen.

    Om du är oskuld, svara något svävade om någon frågar om tidigare relationer.
    She knows she's more than just a little misunderstood. She has trouble acting normal when she's nervous.
Svar på tråden Varför duger inte en manlig oskuld för en ensam mamma?