Inlägg från: Anonym (Vill veta) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Vill veta)

    Nyfiken på andra tjejer är själv tjej

    Nyfiketsug skrev 2018-08-11 07:39:16 följande:

    Finns nära ????????????

    Är även enormt lockad att få fullfölja fantasierna,

    O faktiskt testa o vara med en tjej på riktigt ????


    Tjejtjusare skrev 2018-10-01 19:22:07 följande:

    Som att kyssas fast snäppet bättre. Finns nog inget som får mig att tända till som när jag får gå ner på en kvinna :P


    Min dröm är och få veta hur det känns o bli slickad av en tjej, jag tror att det är underbart.

    Är också gift men fantisera om en kvinna.
  • Anonym (Vill veta)
    Nyfiketsug skrev 2018-08-11 07:39:16 följande:

    Finns nära ????????????

    Är även enormt lockad att få fullfölja fantasierna,

    O faktiskt testa o vara med en tjej på riktigt ????


    Tjejtjusare skrev 2018-10-01 19:22:07 följande:

    Som att kyssas fast snäppet bättre. Finns nog inget som får mig att tända till som när jag får gå ner på en kvinna :P


    Min dröm är och få veta hur det känns o bli slickad av en tjej, jag tror att det är underbart.

    Är också gift men fantisera om en kvinna.
  • Anonym (Vill veta)
    Anonym (Vill testa) skrev 2018-10-05 10:11:17 följande:

    Hej, jag har en fantasi jag skulle vilja ta upp. Startade en tråd under trekant/ swingerclub men fick inget svar och denna tråd passar ju perfekt! Så testar här ???? Jag är lyckligt gift med världens bäst man, kunde inte fått någon bättre! Vi har fantastiskt bra sex och trots många års äktenskap utforskar vi vår sexualitet med lekar, kläder, sexleksaker! Till saken är att jag i många år haft en fantasi att jag skulle vilja ligga med en tjej, slicka henne och gärna att han är med och tittar på om han vill och om tjejen vill också aktivt vara med i en trekant men jag skulle inte vilja att han har penetrationssex vaginalt med henne. Jag är inte så road av porr men ömma scener där en tjej slickar en annan både i slidan och analt får igång mig rejält. Blir även upphetsad när min man utför det på mig förståss. Jag har tänkt att denna önskan också skulle kunna tillgodoses på swingerclub. MEN nu till kruxet. Jag är paniskt rädd för könssjukdomar! Med min man vet jag vad jag får, vi har aldrig varit otrogna mot varandra, vi älskar varandra högt, trivs i varandras sällskap och har fantastiskt bra sex! När vi sexpratar om våra fantasier så har jag berättat det här och han är inte främmande för det. Inte så att han någonsin själv tagit upp det men säger att om jag vill kan han vara med. Han vill inte att jag är själv med tjejen. Vi är båda "offentliga" personer vilket gör att vi är rädda för att vår, snarare min fantasi skulle läcka ut... Att försöka hitta någon på nätet känns också väldigt vanskligt, många kräver bild och är rädd att det kan användas i utpressningssyfte. Men jag är sugen, vill testa men vet inte riktigt hur... Bor i Stockholm, är över 40. Någon annan som känner igen sig och som tacklat "våra" svårigheter med rädsla för STD och anonymitet. Men känslan av att vilja vara med en annan kvinna i sängen har blivit allt starkare. Är så sjukt sugen men vet inte hur vi går vidare. Är det någon annan som varit i samma sits och hittat en bra väg? Jag är inte intresserad av sunkiga klubbar utan i så fall mer exklusiv touch på det hela. Och NEJ, detta är inte en invit! Tacksam för svar och ha en bra dag!


    Va underbart att du o din man ändå pratar om det.

    Du skulle säkert få många erbjudande om det gick och svara dig privat.
  • Anonym (Vill veta)
    Tjejtjusare skrev 2018-10-06 10:47:57 följande:

    Det enda sättet att veta är att slå slag i saken ;) Kan nästan garantera att du inte kommer bli besviken :)


    Det som är svårt är och komma i kontakt med någon trevlig tjej. Helst när man är gift.
  • Anonym (Vill veta)
    Tjejtjusare skrev 2018-10-06 18:05:44 följande:

    Var bor du? :)


    Var jag bor.. i Västmanland? Du då?
  • Anonym (Vill veta)
    Anonym (Bi) skrev 2018-10-14 07:43:35 följande:

    Är också gift och skulle gärna komma i kontakt med en annan tjej. Var bor du?


    Jag bor i Västmanland, du då?
  • Anonym (Vill veta)
    Bondi skrev 2018-10-14 20:53:09 följande:

    Gud vad jag önskar jag vore tjej nu...;)


    Så du vill oxå veta hur d är och ev vara med en tjej? ;)
  • Anonym (Vill veta)
    Bondi skrev 2018-10-14 21:16:00 följande:

    Absolut....har ju knappt hänt..;)


    Jag hoppas du förstod att jag skämtade där :)
  • Anonym (Vill veta)

    [quote=79138031][quote-nick]Bondi skrev 2018-10-14 21:23:31 följande:[/quote-nick]Såklart...;)[/

    Va bra ;) du ska egentligen tycka synd om oss alla kvinnor som är nyfikna men inte får uppleva det.

  • Anonym (Vill veta)
    Bondi skrev 2018-10-14 21:29:26 följande:

    Men ni fattar inte h u r h I m l a l ä t t ni skulle kunna ha det... Finns hur många som helst i samma sits, samt att det inte är något negativt alls att prova snarare tvärtom...bara att ta för er..

    Därför jag är avis... ;)


    Fast jag tror/gissar att många som är i liknade sits som mig. Gift.. vet inte hur man ska få kontakt med någon o sen ska det oxå kännas rätt.

    Man blir lite osäker.
  • Anonym (Vill veta)
    Anonym (Oerfaren nyfiken) skrev 2018-10-15 15:12:29 följande:

    Var i Västmanland om man får fråga? 29 årig gift Närke tjej här, hur gammal är du ?


    Ja var exakt jag bor vill jag nog inte skriva ut så här.. Jag är äldre än dig 44.
Svar på tråden Nyfiken på andra tjejer är själv tjej