Inlägg från: Anonym (Undrande sambo) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Undrande sambo)

    Är det friskt att runka VARENDA DAG?

    Min kille och jag har ett normalt fungerande sexliv. En frekvens på kanske 4-5 ggr i veckan. Han är c:a 25 jag är c:a 35 om det har nån betydelse.

    Utöver detta så runkar han. Detta förmodligen varenda dag. Det stör väl inte mig direkt att han gör detta ibland...men varenda dag? Trots ett ganska frekvent sexliv?

    Jag undrar om det kan vara något fel på honom, sexmissbrukare kanske? Kan jag lita på att en sådan är trogen? Han runkar framför datorn när han tror att jag sover. Detta ibland kanske bara en timme efter att vi har haft sex. Han runkar till saker som (sökord på en porrsida) MILF+pov. MILF+dildo MILF+striptease MILF+blowjob och återkommande åt någon som heter "Lisa Ann" som tydligen är en "milf" (Hon ser ut som en plastdocka)

    Missbruk eller normalt?

  • Svar på tråden Är det friskt att runka VARENDA DAG?
  • Anonym (Undrande sambo)
    Anonym (Vs) skrev 2016-10-02 20:43:56 följande:

    Han kanske är uttråkad? Jobbar han eller vad gör han på dagarna?


    Han jobbar konstiga tider med långa skift, han kan vara borta mån och komma hem tisdag natt, och då är hela arbetsveckan gjord sedan och han har flera dagar ledigt. ibland kan han jobba så på helgen och ha varenda vardag ledig. 

    Men jag vet inte om han är uttråkad. Han har ju sina tv-spel, böcker, filmer, vänner, mig och han tränar varje ledig dag. 
  • Anonym (Undrande sambo)
    Anonym (Fkdkd) skrev 2016-10-02 20:59:03 följande:

    Att han är ung och ni har aktivt sexliv känns ändå som att det mest handlar om att han har mycket hormoner igång fortfarande. Men det är lätt att hamna i en problematisk användning av porr när hjärnan vänjer sig och börjar behöva det för att tända.


    Det är jag rädd för, men jag tror mig ha ganska bra koll på hans porrvanor. Han har kollat på samma typ av porr sedan vi började ses för några år sedan så det verkar inte vara så att han behöver värre och värre saker.Det han kollar på tycker jag är ganska tama saker, men utvecklas det till grövre porr skulle jag bli orolig.
Svar på tråden Är det friskt att runka VARENDA DAG?