Inlägg från: Anonym (Glad) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Glad)

    Längtar så efter min älskare!

    Har vart utan han i flera veckor nu.. börjar nästan få sexabstinens!! Men imon har vi äntligen ledigt både två så vi kan träffas för lite härligt morgonsex!! Ska bli så underbart!! Hur gör ni andra som vänstrar för att finna tider att ses??

  • Svar på tråden Längtar så efter min älskare!
  • Anonym (Glad)
    Hamburgartjuven skrev 2016-03-08 23:01:46 följande:

    Söker älskarinna i Malmö.

    Hör av er tjejer, kvinnor, damer som vill träffa en gentleman i smyg med stort intresse av en kvinnas njutning


    Låter lockande men tyvärr lite långt att åka..
    Anonym (Samma här) skrev 2016-03-08 22:18:19 följande:

    Här är en som håller med dig iaf ts!

    Jag har en älskare sedan augusti. Under hösten träffades vi 1-2 ggr i månaden, sedan ett långt uppehåll på 3 månader. Trodde då att han hade blivit avslöjad... han är också upptagen. Vi har inte så mkt kontakt mellan träffarna, de bestäms ofta ganska snabbt samma dag om möjligt.

    Men så träffades vi förra veckan. Och WOW! Den åtrån och passionen efter 3 månader - oslagbart. Har nästan aldrig varit med om något liknande. Längtar ihjäl mig efter en träff snart igen men intalar mig att ju längre tid det går mellan gångerna desto underbarare blir det. Dock behöver det inte gå hela 3 månader igen ;) då kommer jag bli tokig.

    Träffades ni idag?


     Ja vi träffades Fy fan säger jag bara... bästa orgasmen någonsin!! Så jävla värt väntan!! fan va jag längtar redan tills nästa gång men som du sa ju mer man väntar ju bättre blir de :-P 1-2 gånger i månaden känns ganska lagom.. vi sågs oftare i somras.. men får vara extra försiktiga nu efter avslöjande... va hemma hos honom för första gången... hoppas jag inte lämnat några hårstån eller nåt efter mig i sängen

  • Anonym (Glad)
    Anonym (Samma här) skrev 2016-03-09 22:11:27 följande:
    Åh vad härligt!!

    Men oj, blev ni avslöjade? Vet båda era partners om detta? Utveckla gärna.

    Jag o min älskare har hållit till i bilen för det mesta men 2 ggr i höstas bokade vi hotell. Då kunde vi njuta i flera timmar av varandra. Så hett!

    Förra veckan var det bilen, men pga det långa uppehållet var det så grymt magiskt så att vi totalt "glömde" att vi var i en bil. Mitt huvud dunkade mot bildörren när han knullade mig, kände absolut ingenting i huvudet då. Efteråt var huvudet ömt i flera dagar. Trevlig påminnelse ;)
    Tack för att du försöker hålla tråden till ämnet! Det är bara han som är upptagen, jag är skild men han blir väl min älskare ändå eller använder jag fel ordval? Nå ja oavsett... Helvetet brakade lös när hans tjej fick veta men hon valde att stanna ändå.. nu när värsta stormen lagt sig vågar han sig på´t igen dock inte lika ofta av försåtliga skäl... Bilen är hett för övrigt!! men kan va opraktiskt.. tyvärr har vi inte vädret på vår sida man snart kan man kanske ordna med lite mysiga picknickar i skogen... Låter underbart att va så inne i passionen att man inte märker att man håller på att få huvudet inslaget

    Träffade några andra killar som inte va upptagna under vårt uppehåll men ingen som hade lika skön kuk och samma passion!!! Man tar ju bara det bästa så därför håller jag mig till min älskare nu!!
    Anonym (kls) skrev 2016-03-10 21:05:17 följande:

    Detta är en av anledningarna varför en kvinnas sexuella bakgrund spelar roll, som man vill man till varje pris undvika att ingå en relation med den här typen av slampor.


    Fördelen när man gör som oss är att ingen vet om de.. ens kommande partner förblir lyckligt ovetande.. hade jag vart ute på krogen och raggat nya killar varje helg hade ryktena genast börjat sprida sig! Speciellt i en mindre stad.. smidigt att ha ett hemligt sexualliv när man lever singellivets goda dagar.

  • Anonym (Glad)

    jösses.. heta diskussioner... verkar va livsfarligt att ha ihop de med upptagen men.. hahaha... tror inte hans tjej är kapabel till att slå ner mig men vem vet hon kanske spårar upp oss med GPS och lejer en yrkesmördare... va fan ska sex va så himla laddat för.. kan folk inse att det är jävligt svårt att få alla sina behov tillfredsställda av en enda person (man ska va bästa vänner, ge varandra ekonomisk trygghet, skapa ett trivsamt hem,  vara bra föräldrar, få varandra att skratta, gemensamma intressen, kunna prata om allt, vara sig själv och dessutom ha ett jävligt bra sexliv). När man tänker efter är det väldigt svårt att få alla delar att klaffa samtidigt, inte så konstigt att sexlivet får sig en törn och att man då söker spännande sex på annat håll. Jag får alla mina behov utan sexlivet tillfredsställda på annat sätt än genom en partner därför passar det mig perfekt att träffa en kille bara för att få fantastiskt sex... Min älskare får alla sina behov förutom sexet tillfredsställt med sin flickvän och genom att han får de från mig istället blir även alla hans behov tillgodosedda. Alla vinner på de enligt min mening. Ink hans tjej som får en mer tillfredsställd och harmonisk man som inte gnäller över sexlivet Hoppas jag får träffa honom imorgon!!

  • Anonym (Glad)
    Anonym (Samma här) skrev 2016-03-16 21:12:24 följande:
    Kloka reflektioner.

    Allt är så jävla svart-vitt för vissa.

    Hoppas du fick ännu en trevlig träff. Själv hoppas jag på om ca 2 veckor ;)
    Blev bara en fika sist men det är trevligt det med
    Anonym (xldick) skrev 2016-03-17 02:24:43 följande:

    Önska man hade en älskarinna och kunna busa me.

    Sätter alltid kvinnans njutning maxialt först innan jag ens kommer

    Finns du runt östergötaland så skriv din kik kanske vi kan ses


    Liten fundering, om du alltid sätter din kvinnas njutning först borde hon väl vara så pass nöjd att du inte skall behöva söka sex på annat håll??? Tyvärr dåliga erfarenheter av skrytsamma "män".

  • Anonym (Glad)
    jerald skrev 2016-03-19 13:21:37 följande:

    Så du är en otrogen hora.


    Jag är inte otrogen, singel och fri som en fågel. En älskare kan man väl ha ändå.. kalla de KK eller vad du vill men jag tycker älskare är ett vackrare ord. Och sex de har jag för nöjes skull.. försörjer mig gör jag på annat vis..

    (Älskare def = man som regelbundet har samlag med viss person, vanligen utan att vara gift eller sambo med henne)


Svar på tråden Längtar så efter min älskare!