Tråden för oss som använder NaturalCycles
![](https://www.familjeliv.se/gallery/image/5261609/full_600/phpGhwnAy41512.jpg)
Tempen ligger fortfarande högre än den brukar vid denna tid...bim-4/-5 idag.
Vad tror ni? Är det bara jag som ser nåt?
Det är blått men såå svagt.. Har köpt hem mer så jag kan ta en varje morgon till bim så får vi se om det stegras..
Spännande!!! Stort lycka till .. Vi ska beställa tid nu i okt för utredning..
Äntligen pratat med läkaren, min sambo kommer behöva avbryta sin behandling och inom 2 månader ska vi båda va tillräckligt fertila för att det ska kunna ta sig :)
Annars får vi starta utredning :)
Fortfarande stadigt högt.. Ca 0,15 mer än jag brukar och har aldrig Hållt en så jämn temp förut ... Dock neg på testet bim-3/-4
Ser ni nån ökning?
Tempen ÄNNU högre idag.. Bim-2 å va bergsäker på en dipp
Åh jag hoppas p det jag med.. Skulle ju inte förvåna mig om det bu tog sig denna gång då vi inte ens försökt.. Ska stå på en höstmarknad 1 okt å ville inte riskera å må illa...så vi har inte lagt manken till utan kört med händer de så händer de.. Käkade dock borago kapslar...så blir det ett plus nu så ;)
Det ser onekligen bra ut :) det känns som din tur nu! Håller tummarna för dig! Har du tagit ett test idag?