Din rumpa
ErnstHugo skrev 2014-08-10 00:02:21 följande:
Temat är (stor) kvinnorumpa.
Otaliga är trådarna där det kvinnor i olika åldrar ber om råd och omdömen om sina kroppar. Ofta kommer gliringar och ibland rena elakheter som svar. Denna tråden är en ren feelgood-tråd där vi hyllar och berättar om kvinnans rumpa.
Du som har stor rumpa, trivs du med den?
Vad är bäst med rumpan?
Vilken är den finaste komplimang du fått för rumpan?
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2014-08-10 17:48
Jag ber om ursäkt att mina egna preferenser färgade trådstarten. Självklart vore det ännu roligare om precis alla rumpor och dess fördelar blev beskrivna av sina kloka kvinnliga ägare. Så alla rumpor är välkomna! !!
Min rumpa får plats i alla byxor, vilket är en fördel och jag tar upp liten yta när jag sitter och man ska trycka ihop sig. Annars ser jag inga direkta fördelar.
Inga komplimanger har jag fått för just rumpan, vad jag kan komma på iaf. Min rumpa är förmodligen kroppsdelen jag är minst nöjd med nu när jag tänker på det.